Caro Group

Bucuresti

Str. Avram Iancu 16 sector 2
Tel./Fax: +40-21-313.71.09; 313.71.10; 313.71.11
Connex: 0722.371.474 Orange: 0745.187.196
RDS: 031.405.30.12; 031.405.30.20
e-Mail: office@caro.ro, service@caro.ro
Pitesti
Str. I.C. Bratianu Bl. 40, Sc. C, ap. 2
Tel: 0248 - 223.835 Fax: 0248 - 223.835
e-Mail: office@pitesti.caro.ro
Iasi
Str. Silvestru nr.2 bl. L2 parter si mezanin
Tel: 0232-206.190 Fax: 0232-206.194
e-Mail: office@iasi.caro.ro
Galati
Str. Siderurgistilor nr. 9, Bl. PS2, parter
Tel: 0236-312.440 Fax: 0236-312.440
e-Mail: office@galati.caro.ro

Caro Group

http://www.caro.ro
Price List:
http://www.caro.ro/oferta.php



Bucuresti

Str.Stirbei Voda 172
Tel: 221 73 77
e-Mail:e-marfa@depozituldecalculatoare.ro
Sos.Stefan cel Mare 22
Tel: 210 53 93
e-Mail:stefancelmare@depozituldecalculatoare.ro
B-dul Ion Mihalache 109
Tel: 224 18 70
e-Mail: mihalache@depozituldecalculatoare.ro
B-dul Decebal 18
Tel: 326 57 34
e-Mail:decebal@depozituldecalculatoare.ro
Str. Bratianu 6
Tel: 313 78 42
e-Mail:bratianu@depozituldecalculatoare.ro

Constanta
B-dul Timis, nr. 142, bl. TD2A parter
Tel:
0241 660 426
e-Mail: constanta@depozituldecalculatoare.ro

Depozitul de Calculatoare

http://www.itshop.ro/
Price List:
http://www.itshop.ro/oferta/oferta.zip


Bucuresti

B-dul Nicolae Titulescu nr. 119, bl. 3, parter, sector 1
Tel: 021.222.69.05
e-Mail: titulescu@bestcomputers.ro
Calea 13 Septembrie nr. 221-225, Complex Comercial “Prosper”
Tel / Fax: 021.410.69.05
e-Mail: sebastian@bestcomputers.ro
Unirea Shopping Center, etaj III, Corp Central
Unirea ElectroCenter
Tel: 021.303.01.91 Fax: 021.313.56.75
e-Mail: unirea@bestcomputers.ro
Bd. Regina Elisabeta nr.25, sector 5, Bucuresti
Tel: 021.314.76.98 Fax: 021.314.76.99
e-Mail: elisabeta@bestcomputers.ro
Centrul Comercial Bucur-Obor, aripa Colentina parter
Tel: 021.252.69.27 Fax: 021.252.95.40
e-Mail: obor@bestcomputers.ro
Bd. I. C. Bratianu, Pasajul pietonal Lipscani, Bucuresti
Tel: 021.310.28.32
e-Mail: lipscani@bestcomputers.ro

Best Computers

http://www.bestcomputers.ro/
Price List:
http://www.bestcomputers.ro/oferta/oferta.zip


Bucuresti

Sector 5, Bvd. Libertatii nr.10, Bloc 114
Tel/Fax: +40 21 3364889/108
e-Mail: office@elsaco.com

Constanta
Str. Mircea cel Batran, Nr. 99C
Tel/Fax: +40 241 556.717
e-Mail: constanta@elsaco.com

Elsaco

http://shop.elsaco.com/

Constanta

Aleea Daliei nr.22, bl.L119, Zona Parc - Casa de Cultura
Tel: 54.54.01 - 54.54.05 - 54.54.80
e-Mail: relsys@relsys.ro

REL Syspro

http://www.relsys.ro